سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

ردگیری هوشمند همه وسایل با یک دستگاه

رای دادن به این مورد
(3 آرا)
ردگیری اموال ردگیری اموال

از همه وسایل‌تان با یک دستگاه کوچک مراقبت کنید

 

حس آزار دهندهای است اگر در زمان خروج از منزل، یکی از وسایل ضروری مانند کلید یا کیف یا ... را از یاد ببرید و مجبور بشوید برای برداشتن آن برگردید یا از استفاده از آن در طول روز محروم گردید. برای بازرگانان و مدیران نیز در زمان خروج از شرکت برای یک جلسه‌ی کاری، ممکن است فراموش کردن یکی از موارد مهم که باید همراه ببرند، سبب از دست رفتن یک پروژه شود.

مدیریت اموال با RFID 

GearEye dongle دستگاه کوچکی است که به تازگی اختراع شده است و برای ردگیری نوارهای RFID الصاق شده به تجهیزاتی است که می‌خواهید فراموش نکنید. این دستگاه را می‌توان به شکل یک دسته کلید یا یک کاور گوشی تلفن همراه استفاده کرد و وقتی در داخل کیف شما قرار بگیرد، وجود تمام چیزهایی که به آن سپرده بودید را چک می‌کند و عدم وجود یک یا چند مورد را گوشزد می‌نماید. این نوارهای هوشمند، همچنین شامل نوع خاصی از آن هم می‌شود که می‌تواند انواع وسایل فلزی را نیز در داخل کیف ردگیری کند و حضور فلز، اختلالی در ردگیری ایجاد نخواهد کرد.

همچنین یک برنامه‌ی کاربردی بر تلفن همراه نیز به همراه این سامانه عرضه می‌شود تا چک لیستی از تجهیزاتی که مد نظر است در آن ثبت شود و از طریق آن بتوان فهمید که چه وسایلی از قلم افتاده است.

جزییات بیشتر و دقیق‌تر را می‌توانید در این پیوند ملاحظه فرمایید:
https://www.kickstarter.com/projects/874608327/geareye-the-ultimate-gear-management-system

خواندن 1338 بار آخرین بار تغییر یافته پنج شنبه, 11 آذر 1395 07:50


نظرات

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

*
*
*

مقالات