سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

شرکت تیوانرژی به جمع مشتریان سامانه هوشمند مبتنی بر RFID ردگیری اموال شرکت آسا نرم‌افزار پیوست

رای دادن به این مورد
(1 رای)
شرکت تیوانرژی به جمع مشتریان سامانه هوشمند مبتنی بر RFID ردگیری اموال شرکت آسا نرم‌افزار پیوست

شرکت تیوانرژی (tivenergy.com) به عنوان یکی از فعالان بزرگ عرصه عمرانی کشور با داشتن چندین سایت بزرگ عمرانی در نقاط مختلف کشور مشتمل بر اصفهان، تهران و ... به زمره مشتریان سامانه هوشمند مبتنی بر رادیوشناسه شرکت آسانرم‌افزار پیوست.

imagetiv

لازم به ذکر است که این سامانه طوری طراحی شده است که می‌تواند بدون حذف یا جایگزینی سامانه جاری اموال شرکت‌ها، به عنوان یک واسط عمل کرده و با افزودن یک لایه‌ی زیرین سخت‌افزاری به سامانه‌های جاری رایج در بازار، امکان خودکارسازی شمارش، ردگیری، انتساب اموال و اموال گردانی را با سرعت و دقت فراهم سازد. به عنوان مثال، شرکت تیوانرژی اکنون از سامانه اموال شرکت همکاران سیستم استفاده می‌کند و شرکت آسانرم‌افزار با عرضه یک نرم‌افزار واسط مجهز به RFID، قادر است تمام سیستم‌های اموال رایج در بازار از جمله، شرکت همکاران سیستم را هوشمند نماید.

این سامانه قابلیت پوشش تمام (چندین هزار) تجهیزات اداری و صنعتی در محیط بسته یا باز سایت‌های عمرانی تیوانرژی را فراهم کرده است. به عبارت دیگر هر نوع تجهیزات اعم از فلزی یا غیر فلزی با هر شکل و اندازه، قابل مدیریت هوشمند توسط سامانه اموال مبتنی بر RFID شرکت آسانرم‌افزار است.

خواندن 1239 بار آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 11 اسفند 1394 11:01


نظرات

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

*
*
*

مقالات