سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

چاپ سه بعدی به بازار جواهرآلات نیز رسید!

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
چاپ سه بعدی به بازار جواهرآلات نیز رسید!

برای جذب مشتری بیشتر در بازار جواهرفروشی، بازاری که جذابیت زیادی برای نسل های جوان تر ندارد، برخی جواهرسازان به ابتکار جدیدی دست زده اند. مشتری به جای انتخاب مدل های ویترین یا خرید اینترنتی، ایده خود را به به فروشنده می گوید و جواهرساز هم با استفاده از چاپگرهای سه بعدی و قالبگیری حجمی، دستور خریدار را عملی می کند.

3d-jelewry

یکی از مشتری های این صنعت جدید می گوید: «نمی توانم فقط با دیدن یک طرح روی اینترنت، چک خرید را امضا کنم. چون می تواند مشکلاتی، مثلا درباره اندازه را برایم به وجود آورد. به این ترتیب، به فکر چیزی می افتم که اگرچه جنس نهایی را نداشته باشم ولی دست کم از نظر اندازه من رامطمئن کند. باید به خریدار این اطمینان را داد که انتخاب درستی کرده است.»

برای رسیدن به شکل دلخواه مشتری، یک نمونه از سفارش با استفاده از فناوری چاپگرهای سه بعدی ساخته می شود تا بعد از تائید سفارش دهنده، جواهر اصلی از روی مدل ساخته شود. پاتریک باروئل، از فعالان صنعت جواهرسازی، قیمت تمام شده را، مشوق اصلی استفاده از این روش دانسته و می گوید: «ما ویترین و جای نمایش نداریم. همه سفارش ها، همانطور که به دستمان رسیده ساخته می شوند. ویترین و انبار نداریم و همین هم هزینه را به شدت کاهش می دهد. قیمت جواهرات ما پائین تر است و اجناس با کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.»

خواندن 1933 بار آخرین بار تغییر یافته شنبه, 28 شهریور 1394 08:47


نظرات

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

*
*
*

مقالات