سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

تجربه ی متفاوت با «خرید در خیابان»

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
تجربه ی متفاوت با «خرید در خیابان»

یک اپلیکیشن جدید با نام «خرید در خیابان» به کاربر امکان می دهد که از یک فروشگاه حتی هنگامی که فروشگاه بسته است خرید کند.

رافائل لایانی، بنیانگذار اپلیکیشن «خرید در خیابان» می گوید: «من یک جفت صندل سفارش می دهم. زیرا از جلوی مغازه رد می شوم و زیاد وقت ندارم وارد آن شوم. عجله دارم و در چند ثانیه به کمک اپلیکیشن «خرید در خیابان» به کفشهای داخل ویترین دسترسی خواهم داشت و می توانم تعامل کنم

این کارآفرین ۳۴ ساله از آنجایی که می خواست پس از ساعات کار فروشگاهها خرید کند، به فکر ایجاد این اپلیکیشن افتاد. این اپلیکیشن به کاربر امکان تعامل با شیشه ویترین مغازه را می دهد.

ناتالی گریان، گلفروش می گوید: «مزیت این اپلیکیشن در این است که وقتی تعداد مشتریها در روزهای ویژه زیاد می شود، مانند روز مادر یا والنتاین، کسی که وقت زیادی برای وارد شدن به گلفروشی ندارد، می تواند آنرا سفارش دهد.»

بیش از شش میلیون نفر در فرانسه از فن آوری«ان اف سی» یا ارتباط میدانی با برد کوتاه استفاده می کند. قبلا این فن آوری فقط برای تلفنهای آندرویید قابل استفاده بود ولی اکنون برای آی فون نیز قابل دسترس است.

اپلیکیشن حل معادلات ریاضی

یک اپلیکیشن برای تلفنهای هوشمند، ساخت کرواسی قادر به حل مسائل ریاضی مانند حساب، کسر، رادیکال، معادلات خطی ساده و اعشار است. کاربر این برنامه که «فوتومت اپ» نام دارد، با عکس گرفتن با تلفن از مسئله، پاسخ خود را در عرض چند لحظه دریافت می کند.

این اپلیکیشن برای تلفنهای ویندوز و اپل قابل دسترس است و نسخه آندروییدی آن تا پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

خواندن 1596 بار آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 23 دی 1393 11:36


نظرات

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

*
*
*

مقالات