سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

رکورد 62 میلیون فروش گوشی در انتظار آیفون اپل

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
رکورد 62 میلیون فروش گوشی در انتظار آیفون اپل

سال پیش و در یک چهارم پایانی سال, اپل حدود 51 میلیون گوشی هوشمند آیفون فروخت.که این رقم خودش سال پیش یک رکورد بود, با این موفقیت امسال کمپانی اپل, این شرکت موفق شده است که رکورد خودش را بشکند.


با استناد به گزارشات, می توان گفت که رشد فروش شرکت اپل با عرضه دو گوشی هوشمند جدید اپل, آیفون 6 و آیفون 6 پلاس, بین 25 الی 45 درصد نسبت به سال گذشته است.
با توجه به استقبال بی نظیر از این دو گوشی هوشمند جدید اپل، اصلا رسیدن به عدد 60 میلیون تا پایان سال میلادی بعید به نظر نمی‌رسد. بازار چین یکی از بزرگترین قطب های فروش آیفون بود که با استفاده از پیش سفارشات آنلاین قبل از انتشار آیفون، گزارش شده که فروش بیش از 20 میلیون دستگاه آیفون را بر عهده داشته است.همچنین گزارشات نشان می دهد که قیمت متوسط آیفون در این بازه از سال بالاتر می رود و از حدود 630 دلار در حال حاضر به 695 نیز برسد.
در رابطه با درآمد اپل باید گفت که اپل در حدود 65 الی 68 میلیارد دلار در یک چهارم پایانی سال 2014 فروش خواهد داشت. هر کدام از عدد های این بازه که در پایان سال فروش اپل باشد یک جهش قابل توجه به فروش سال گذشته که 57.6 میلیارد دلار که در زمان خودش یک رکورد بود محسوب می‌شود.

و اینکه در مورد ساعت هوشمند اپل نیز پیش بینی شده است که اپل در سال 2015 بیش از 10 میلیون از این گجت پوشیدنی به فروش برساند.کارشناسان بر این باورند که اگر این دستگاه قبل از روز ولنتاین به بازار عرضه شود, اپل می تواند به راحتی 2 میلیون دستگاه در عرض 1 ماه به فروش برساند.

خواندن 1828 بار آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 04 آبان 1393 09:15


نظرات

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

*
*
*

مقالات