سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

سورپرایز!!! پرش مایکروسافت از ویندوز 8 به ویندوز 10...

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
سورپرایز!!! پرش مایکروسافت از ویندوز 8 به ویندوز 10...

ویندوز 9 را فراموش کنید.در یک اقدامی غیرمنتظره, مایکروسافت مستقیما رقم نسخه ی 8 ویندوز را دو رقمی خواهد کرد تا با آینده ای چالش انگیز برای سیستم عامل های این شرکت مواجه شویم.
که ما در ادامه به ویژگی های بی نظیری که در این نسخه از محصول اضافه شده است, می پردازیم.


1 - بازگشت منوی استارت محبوب به صورت سنتی که در آن این قابلیت وجود دارد که شما بتوانید نرم‌افزارهایی مختلف حتی نرم‌افزارهایی که برای نسخه‌ی دسکتاپ طراحی نشده‌اند را به این پین کنید.


2 - مایکروسافت در نسخه ی جدید از ویندوز اجرای نرم‌افزارهایی که با رابط کاربری لمسی سازگار هستند را نیز به محیط دسکتاپ آورده است.


3 - در نسخه ی جدید ویندوز 10 امکان استفاده از چندین دسکتاپ و قابلیت سوییچ بین آن ها فراهم شده است.


4 - مایکروسافت در اقدامی جالب, ویژگی را به این نسخه از محصول اضافه کرده است تا پوشه‌هایی که شما بیشتر به آن‌ها سر می‌زنید را به خاطر سپرده تا در صورت جستجوی فایلی ، پوشه‌های پربازدید را در رأس جستجو قرار دهد.با این کار احتمال سریع‌تر پیدا شدن فایل نیز افزایش خواهد یافت.


5 - قرار دادن دکمه ای تحت عنوان دکمه ی کار, که شما می توانید به کمک آن به سرعت بین نرم افزار ها و دسکتاپ های متفاوت سوییچ کرد.


6 - از دیگر ویژگی های بارز این محصول می توان به "خط فرمان" اشاره کرد.این خط فرمان قابل برنامه ریزی است که فرد می تواند با برنامه‌ریزی آن به‌صورت شخصی یک میانبر برای اجرای هر فرمانی استفاده نماید.


7 - تغییر File Exploer در ویندوز 10 به گونه ای است که دکمه‌هایی بر روی آن به‌منظور سهولت در اشتراک گزاری فایل‌ها و صفحات بدون نیاز به نرم‌افزار خاصی تعبیه‌شده است.


8 - ویندوز جدید 10 این امکان را به کابران خود می دهد که بتوانند به صورت همزمان از 4 نرم افزار استفاده کنند.در طرح جدید ارائه شده از سوی مایکروسافت, صفحه ی دسکتاپ به یک مربع تقسیم می شود.و همچنین نرم افزارهایی که به صورت پنهانی بر روی سیستم شخص درحال فعالیت می باشند, را به او اطلاع می دهد


9 - از موارد بهینه ای که در ویندوز 10 به چشم می خورد, تطبیق با رابط کاربری است.ویندوز جدید به‌طور خودکار در شرایط وصل و استفاده از موس و کیبورد نرم‌افزارها و محیط را برای استفاده از آن‌ها آماده می‌کند و در صورت استفاده از صفحه‌ی لمسی محیط را با این رابط کاربری تطبیق خواهد داد.


10 - انتظار می‌رود در نسخه‌ی ویندوز 10 یک فروشگاه برای دریافت نرم‌افزارها, ائم از نرم افزار های مخصوص گوشی یا مرتبط با دسکتاپ وجود داشته باشد.با این ویژگی نرم‌افزارهای طراحی‌شده قابلیت اجرا بر روی‌ گوشی و هم سیستم‌های رومیزی را خواهند داشت.

خواندن 1661 بار آخرین بار تغییر یافته چهارشنبه, 09 مهر 1393 07:02


نظرات

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

*
*
*

مقالات