سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

Ello یک شبکه ی اجتماعی جدید بدون آگهی که با افتخار طرفدار حفظ حریم خصوصی افراد است

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
Ello یک شبکه ی اجتماعی جدید بدون آگهی که با افتخار طرفدار حفظ حریم خصوصی افراد است

یک شبکه ی اجتماعی جدیدی در راه است که مواضع سر سختی را در برابر گرفتن پول از آگهی دهندگان جهت تبلیغات در سایت و حفظ حریم حصوصی کاربران دارد.این که سایت چگونه کار می کند, مهم نیست.اما زمانی که صحبت از حفظ حریم خصوصی افراد می شود,موضوع کمی متفاوت تر می شود.
شبکه ی اجتماعی Ello در حال حاضر بر اساس فرستادن دعوتنامه به دیگران جهت عضویت در سایت کار می کند.از این رو, شما به نیاز به شخصی دارید که در این مجموعه قبلا عضو شده باشد.بنا بر آمار سایت, ده ها هزار نفر از مردم در صف انتظار جهت پیوستن به این شبکه ی اجتماعی را دارند و تنها به دسته ی کمی از افراد اجازه ی عضویت داده شده است.
این شبکه ی اجتماعی هم اکنون در نسخه ی آزمایشی قرار دارد و عملکرد آن دقیقا مشابه با وب سایت توییتر است. پست های ارسالی کاربران به صورت عمومی نمایش داده می شوند و همچنین افراد می توانند از شبکه های اجتماعی دیگری نظیر Youtube و Soundclub جهت لینک دادن به مطالبشان استفاده کنند.دو feed در وب سایت وجود دارد;خبرمایه ی "Friends" جهت دنبال کردن مطالب بهترین دوستانان و خبرمایه "Noise" برای دنبال کردن سایر مطالب.شما همچنین می توانید دیگر کاربران را با قرار دادن علامت "@" در ابتدای نامشان خطاب قرار دهید و نظر خود را در رابطه با مطالب آنها ارسال کنید.
البته این ویژگی ها قابل توجه نیستند.اما Ello بر خلاف Facebook و Google تا حدودی شروع به صحبت کردن در رابطه با عدم تبلیغات و آرمان حفظ حریم خصوصی کرده است.این شبکه ی اجتماعی می گوید که که اطلاعات کاربران خود را به هیچ یک از شرکت های شخص ثالث نمی فروشد. Ello امیدوار است که درآمدزایی خود را از پرداخت کابران برای برخورداری از ویژگی های برتر در سایت داشته باشد.
در بیانیه ی این شرکت آمده است:: ما معتقدیم که یک راه بهتر وجود دارد.ما با جسارت به این موضوع باور داریم". این شرکت ادعا می کند."شما یک محصول نیستید"

خواندن 1091 بار آخرین بار تغییر یافته دوشنبه, 07 مهر 1393 07:12


نظرات

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

*
*
*

مقالات