سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

گوگل و جایزه 25هزاردلاری

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
گوگل و جایزه 25هزاردلاری

 گوگل به پنج شرکتی که ایده‌های جالبی را به منظور ارتقای امکانات و قابلیت‌های عینک هوشمند ساخت این شرکت ارائه کرده‌اند، 25 هزار دلار جایزه داده است.

گوگل می‌گوید قصد دارد از این ایده‌ها برای کمک به توانمندسازی کاربران عینک‌های گوگل استفاده کرده و ارزش و هدفمندی عینک های مذکور را از این طریق ارتقا بخشد.

اجرای این طرح بخشی از یک ابتکار عمل موسوم به Giving Through Glass است که با هدف تشویق موسسات غیرانتفاعی به یافتن راه‌هایی برای استفاده بیشتر اجتماعی از این عینک‌ها راه اندازی شده است. به نظر می رسد گوگل از میزان استقبال از عینک‌های دیجیتال خود راضی نیست و به همین علت قصد دارد از ایده‌های خلاق ثالث برای گسترش نفوذ این محصول استفاده کند.

برندگان علاوه بر دریافت هدیه 25 هزار دلاری، امکان بازدید از گوگل برای آموزش و دسترسی به شبکه توسعه دهندگان عینک دیجیتال این شرکت را هم پیدا کرده‌اند.

استفاده از این عینک برای به اشتراک گذاری اطلاعات درمانی و مداوای بیماران، کمک به معلولان برای کاهش مشکلات حرکتی و دریافت خدمات درمانی و اموزشی و ایجاد تحول در کلاس های درس از جمله ایده‌های خلاقانه‌ای بوده‌اند که طراحان هر یک جوایز 25 هزار دلاری دریافت کرده اند.(منبع:خبرگزاری ها)

 

 

 

خواندن 1581 بار آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 22 تیر 1393 05:09


نظرات

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

*
*
*

مقالات